Vážení zákazníci, objednávky přijaté od 24. až 28.6. budou expedovány v pondělí 1. 7. z důvodu dovolené. Komunikace ohledně gravírování bude zajištěna. Děkujeme za pochopení.💚

O nás

Kdo vlastně jsme?

 

Někdy stačí souhra náhod a u nás to tak bylo. Pár nadšenců, kteří se do všeho vrhli po hlavě – to jsme my. Někdo rád fotí, kreslí nebo sportuje. Máme rozdílné zájmy, ale jedno máme společné – láska k přírodě. Dřevo nás učarovalo natolik, že bylo jasné vydat se tímto směrem. Začít nebylo jednoduché, ale nám se to povedlo. Nyní stále doplňujeme sortiment dřevěných hodinek a navíc si můžete vybrat z mnoha dřevěných broží a náušnic.

 O nás male

 

Proč zrovna dřevěné hodinky?

 

Dřevo je nepostradatelný materiál, který lidé široce využívají po celou dobu své historie. Hodinky jsou také nepostradatelným doplňkem, předmětem společenské reprezentace a prestiže. Skvělým spojením dřeva a hodinek vznikly dřevěné hodinky. Proč zrovna dřevěné? Pod pojmem dřevo se nám vybaví umělecké dílo. Každý strom má vlastní příběh a texturu. Na světě nejde najít dva totožné. S našimi produkty to je stejné – každý kus je originál a texturou se liší od ostatních. Originalita hodinek roste s možností gravírování. Můžete se spolehnout na prvotřídně zpracovaný návrh, které vytvoříme na míru přímo pro Vás.

 

 výroba o nas

 

Pořád ještě váháte?

 

Na prvním místě je pro nás spokojenost zákazníků. Proto jim poskytujeme hodinky s osobitým designem a precizním zpracováním. Ať už hledáte netradiční dárek anebo si prostě chcete udělat radost, tak dřevěné hodinky jsou tím pravým. Produkty balíme do ručně vyráběných papírových krabiček – šetrných k přírodě a navíc ke každým hodinkám dostanete náramek zdarma.

Věříme, že tato cesta je správná pro Vaši spokojenost.

Naše dřevěné hodinky a jiné doplňky si zamilujete. Dejte nám šanci…

 

O nas 2

Zpět do obchodu