Vážení zákazníci, objednávky přijaté od 24. až 28.6. budou expedovány v pondělí 1. 7. z důvodu dovolené. Komunikace ohledně gravírování bude zajištěna. Děkujeme za pochopení.💚

Gravírování - originální dárek

 

Darujte kus sebe, darujte dřevěné hodinky s gravírováním. Čekáte slavnostní událost? Ať už to jsou narozeniny, výročí a jiné okamžiky... Dřevěné hodinky s laserovým gravírováním jsou to pravé. Udělejte radost svým blízkým s originálním dárkem. My Vám s tím rádi pomůžeme. 

 

Můžete si vybrat text a motiv, který bude vypálen do zadní strany hodinek (víčko/dýnko) nebo na článek řemínku. Na články řemínku můžeme vygravírovat jednoduchý motiv, iniciály, nebo slova. Zvolit si můžete typ písma, jaký chcete (písma z Malování, Wordu nebo třeba Canvy). Čím delší text zvolíte, tím bude písmo menší, tudíž může být hůř vidět. Pokud máte vlastní návrh, tak Vám ho rádi vygravírujeme. Dokážeme také vygravírovat složitější motiv nebo motiv do ciferníku. V případě zájmu nás kontaktujte.

Po přijetí objednávky Vás budeme kontaktovat e-mailem a zašleme návrh.

 

 

Doba doručení hodinek s gravírováním se může prodloužit o 1 až 2 dny. Toto prodloužení je závislé na komunikaci ohledně návrhu. U hodinek z tmavých dřevin může být gravírování z určitých úhlů špatně viditelné (gravírování probíhá za pomocí laseru a dřevo se vypaluje, tudíž má motiv vždy černou barvu). Objednávku s gravírováním je nutné uhradit předem, jelikož se jedná o personalizaci produktu na míru.

Vzorové typy písma 1024

Často kladené dotazy:

Jak přidám gravírování do objednávky? U hodinek stačí zvolit variantu S GRAVÍROVÁNÍM

Proč nelze zaplatit objednávku s gravírováním na dobírku? Hodinky s motivem na míru je možné zaplatit jen předem. Hodinky upravené na míru je složité vrátit do původní podoby v případě nepřevzetí zásilky. 

Kde mám napsat text pro gravírování? Po vyplnění osobních údajů v objednávce je níž určené pole pro vložení textu pro gravírování 

Proč jde na tmavém dřevě motiv hůř vidět? Při laserovém gravírování dochází k narušení dřevěného povrchu pomocí pálení vrchní vrstvy dřeva. Výsledkem je tmavý motiv, který jde nejlépe vidět z úhlu.

 

Pokud máte jinou otázku, kontaktujte nás prosím pomocí formuláře níže.

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Zpět do obchodu